Opsparen bij BoekenSchaap

boeken opsparen

Boeken sparen bij BoekenSchaap

Bestellingen uit de webwinkel zijn bij BoekenSchaap op te sparen. Boeken worden namelijk gratis verzonden bij een bestelling vanaf 50 euro.
Zou je de ene week voor 20 euro bestellen en de week erna voor 35 euro, dan betaal je 2x verzendkosten.
Terwijl er bij één bestelling voor 55 euro, automatisch geen verzendkosten berekend worden.

Hoe gaat het in zijn werk?

Bestellingen worden op dezelfde manier geplaatst en betaald.
Er is bij de verzendmethoden een optie bijgekomen:

  • Opsparen tot een totaal boven de 50,00 (*)

Dan worden er geen verzendkosten berekend en de bestelling wordt ook nog niet verzonden. Het wordt apart gelegd en bewaard tot een volgende bestelling. Net zolang tot er voor meer dan 50 euro (incl. btw) besteld is.

Het advies is dan wel om een account aan te maken, zodat je een duidelijk overzicht hebt van het opgebouwde totaal. Er wordt sowieso na elke bestelling een tussenstand doorgegeven, via de mail.

Hebben de bestellingen een totale waarde van meer dan 50 euro, dan gaan alle boeken in één keer verzonden worden.

Tussentijds eerder opsturen voor de op dat moment geldende verzendkosten is natuurlijk altijd mogelijk. Geef dit aan bij de bestelling in het veld “opmerkingen” (bij verzendadres) of stuur een mail naar info@boekenschaap.nl

(*) Voor België kun je opsparen tot boven de 80,00 en voor Frankrijk tot boven de 90,00

BoekenSchaap

Wil jij ook wekelijks een overzicht ontvangen met de nieuwste titels?

De digitale catalogus wordt wekelijks naar alle abonnees op woensdag verzonden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

WhatsApp chat